Leiding


Groepsleiding

Groepsleiding

Naam: Jan Geudens
Functie: Groepsleiding en Corona-coördinator

Naam: Nathan Vandeven
Functie: Assistent Groepsleiding

Naam: Maarten Loots
Functie: Assistent Groepsleiding

 

E-mail: groepsleiding@tarcitius.be

GSM Jan: 0492 76 07 06

GSM Nathan: 0479 56 42 88

GSM Maarten: 0495 54 74 35

Kapoenen

Naam: Wouter Vanaelten
Functie: Kapoenenleiding

Naam: Jan Geudens
Functie: Assistent Kapoenenleiding

Naam: Stany Lambrechts
Functie: Assistent Kapoenenleiding

Naam: Arne Mariën
Functie: Assistent Kapoenenleiding

 

Naam: Toon Knapen
Functie: Assistent Kapoenenleiding

Naam: Kasper Vansteenbergen
Functie: Assistent Kapoenenleiding

E-mail: kapoenen@tarcitius.be
GSM: 0470 32 56 42 (Wouter)

Welpen

Naam:  Tibe Auwers
Functie: Welpenleiding

Naam:  Rik Verbeeck
Functie: Assistent Welpenleiding

 

Naam: Robbe Custers
Functie: Assistent Welpenleiding

Naam: Wout Van Ham
Functie: Assistent Welpenleiding

 

Naam: Stef Van Hoolst
Functie: Assistent Welpenleiding

Naam: Toon Geudens
Functie: Assistent Welpenleiding

E-mail: welpen@tarcitius.be
GSM: 0492 76 90 63  (Tibe)

Jongverkenners

Jongverkenners

Naam:  Wout van Dyck
Functie: Jongverkennerleiding

Naam:  Michiel Mariën
Functie: Assistent Jongverkennerleiding

Naam: Brent-Jan van Gestel
Functie: Assistent Jongverkennerleiding

Naam: Piet Lijnen
Functie: Assistent Jongverkennerleiding

Naam: Kamiel Vanlommel
Functie: Assistent Jongverkennerleiding

E-mail: jongverkenners@tarcitius.be
GSM: 0491 25 66 11 (Wout)

Verkenners

Verkenners

Naam:  Jerom Vandeberg
Functie: Verkennerleiding

Naam:  Maarten Loots
Functie: Assistent Verkennerleiding

Naam:  Robbe Reyns
Functie: Assistent Verkennerleiding

Naam:  Thijs Lijnen
Functie: Assistent Verkennerleiding

Naam:  Koen Vanlommel
Functie: Assistent Verkennerleiding

Naam:  Fred Lambrechts
Functie: Assistent Verkennerleiding

 

E-mail: verkenners@tarcitius.be
GSM: 0494 74 51 12 (Jerom)

Materiaalmeesters

Naam: Nathan Vandeven
Functie: Materiaalmeester

Groepsleiding

Naam: Andreas Vercammen
Functie: Assistent materiaalmeester

Naam: Piet Lijnen
Functie: Assistent materiaalmeester

E-mail: materiaalmeesters@tarcitius.be
GSM: 0479 56 42 88 (Nathan)